Toner Oki b401dnB401dn drukarka laserowa do pracy w obszarze małych grup roboczych. Jakość wydruku mimo powszechnej klasy urządzenia i jego ceny jest na poziomie przeciętnie zaawansowanym.

Czarno-biała drukarka laserowa Oki B401dn urządzenie przeznaczone zarówno do biura, jak i domu. Posiadając zintegrowany interfejs sieciowy, Oki B401dn może pracować z powodzeniem w sieci. Praca indywidualna z komputerem PC odbywa się prze złącze USB i port równoległy. Gabaryty drukarek zamknięte są w niedużej bryle w kształcie sześcianu, co wraz ze zintegrowaną szufladą stanowi uniwersalną kompaktową konstrukcję, która pomieści 250 arkuszy papieru.

Oki B401dn pozwala osiągać bardzo dobrą jakość wydruku przy zastosowaniu większości dostępnych mediów. Drukarka prawidłowo odtwarza drobne detale i elementy w czerni, można powiedzieć iż wydruk jest bardzo przekonywujący. Ogólnie rzecz biorąc, toner Oki B401dn drukuje elementy czerni z nieznacznym przejaśnieniem, a zużycie tonera 44992402 jest stosunkowo nieduże.

Prędkość Oki B401dn dochodzi do ok. 30 stron na minutę. W czystym druku tekstowym czarno-biała drukarka laserowa osiąga prawie tę wartość podaną w specyfikacji urządzenia.  Nawet ze skompresowanego pliku Acrobat z tekstów, obrazów i grafik Oki B401dn jest bardzo wydajne – około 27 wydruków na minutę. Pierwsza kartka wydruku tekstowego drukowana jest w czasie 7,5 sekundy. Wyraźny i intensywny druk generuje znakomity toner, wytwarzany w procesie chemicznym

Oki zużywa  11 watów w trybie gotowości. W trybie oszczędzania energii, zużycie spada tylko nieznacznie – do 7 watów. Tonery dużej wydajności posiadają pojemność 2,5 tys. stron. Oki b401dn toner zamiennik o symbolu 44992402 zapewnia ostre i widoczne na wydruku najdrobniejsze linie.

Oprócz trzech interfejsów posiada pamięć 64 MB, która nie może zostać zwiększona. Wbudowane automatyczne drukowanie dwustronne pozwala zaoszczędzić koszty drukowania. Zintegrowany podajnik papieru mieści 250 arkuszy .

Czarno-biała drukarka laserowa Oki B401dn jest iście kompaktowa i jest to dobrze wykonany model w korzystnej cenie. Jakość wydruków w porównaniu do ceny materiałów eksploatacyjnych znakomita. Funkcja oszczędzania, znacznie ogranicza koszty eksploatacji urządzenia i wyposażania go w Oki B401dn toner

Do drukarek laserowych zamiennik toner Oki B401 – znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Dostarczamy produkty najwyższej jakości z pełną gwarancją. Toner Oki do drukarki B401 jest oddzielony od bębna światłoczułego – drum, a jego wydajność wynosi 2,5 tys. stron przy 5% pokryciu strony. Nazwa kodowa 44992402. Dostępny wkład z tonerem charakteryzujące się nienaganną współpracą z drukarką, bez sypania, druk silnie wyczerniony z dużą intensywnością odcieni. Stosując kartridż laserowy do drukarek należy pamiętać o innej charakterystyce zgrzewania proszku, aniżeli oryginału więc może zajść konieczność zastosowania innego rodzaju mediów niż standardowe, które będą z tonerami współpracowały bez zarzutu. Dokonuje się tego w konfiguracji papieru w drukarce jeżeli takie występują lub w sterowniku komputera, które zawierają ustawienia urządzenia i pozwalają skonfigurować odpowiednio wkład drukarki laserowej Oki. Zazwyczaj ustawienie papieru w pozycji średnio-ciężki pozwala na całkowite wgrzanie drobinek proszku tonerowego w papier i gwarantuje całkowitą odporność na ścieranie, w przypadku gdy użyjemy dobry zamiennik toner Oki. Jeżeli użytkownika stać na większy wydatek proponujemy niezawodny kartridż oryginalny. Dla użytkowników, którzy chcą maksymalnie obnizyć koszty wydruku za pomocą drukarki proponujemy chip zliczający do samodzielnego montażu w tonerze drukującym oraz zasypkę do uzupełnienia, zregenerować, czy uzupełnić toner Oki do drukarki laserowej nie jest trudno. Regeneracja tonerów nie jest skomplikowana z uwagi na prostotę mechanizmu podawczego tonera do modułu bębna do drukarki. W tonerze wystarczy nasypć proszek przez szczelinę w tubie.

Zamiennik dużej wydajności czarny Oki 44992402 toner